Miks Juliana? Sest see on parim kasvuhoone.

Kasvuhoone ei ole vaid koht, kus kasvatada kurki-tomatit, ilus kasvuhoone on ka aia ehe. Juliana erilisus ja unikaalsus tagab selle, et meie kliendid saavad omale parimad kasvuhooned, mis on toodetud järgnevaid olulisi elemente silmas pidades: 

 

Tugevaim ja vastupidavaim konstruktsioon 

Tänapäeval pakutakse palju tugevaid ja vastupidavaid kasvuhooneid, aga kõige ERILISEMAD ja ILUSAMAD on Juliana kasvuhooned. Kõikidele kasvuhoonete alumiiniumkarkassidele kehtib 12 AASTANE GARANII. Juliana tooted valmistatakse spetsiaalselt arvestades Põhjamaade ilmastikutingimusi. Need on parimad kasvuhooned Põhjamaade ilmastikutingimustesse.

 

Parim disain. Parim viimistlus

UUE PÕLVKONNA KÕIGE KVALITEETSEMAD JA ILUSAMAD KASVUHOONED. Taani Juliana kasvuhoonete üks põhiväärtuseid on KVALITEET ja märksõnaks on DISAIN.

 

Madala ukselävega

MADAL UKSELÄVI – kasvuhoonesse on mugav siseneda ka aiakäruga või ratastooliga. Tavaliselt on ukselävi komistuskohaks.

 

Kahepoolsed ja kaheosalised hingedega uksed

KAHEPOOLSED JA KAHEOSALISED HINGEDAGA UKSED, mis võimaldavad lisaõhutust. Uste ülemisi osasid saab õhutamiseks lahti teha, uste alumised osad saab kinni jätta. Samuti võimaldab lai ukseava takistusteta sisenemist kasvuhoonesse.
 

Juliana kasvuhoonete profiilide disain

PROFIILIDE DISAIN – soontega kaetud viimistlus, mis teeb kasvuhoone unikaalseks. Profiilidesse on integreeritud praktilisi lisafunktsioone, mis lihtsustavad kasvuhoone kokkupanekut ning juba kasutuses olevasse kasvuhoonesse riputuskonksude, riiulite  ja lisatarvikute kinnitamist.

 

Katuse räästas olevad horisontaalsed vihmaveerennid kaanega

VIHMAVEERENNID on kaanega kaetud, kerge vajutusega saab nad avada, ning nii saab nii vihmaveerenne kui vihmaveetorusid kergelt puhastada.

 

Katuseviilu kaunivormilised katted

KATUSEVIIL on mõlemas otsas kaetud kaunivormiliste katetega, mis kaitsevad nii profiile kui ka viimistlevad kasvuhoone.

 

Katuseharja kaunistus ja kolmnurkne harjaplaat

KATUSEHARJA KAUNISTUS – saadaval lisavarustusena. Kinnitub kergesti alumiiniumprofiili külge.
KOLMNURKNE HARJAPLAAT – asub ukse kohal ning lisab kasvuhoone konstruktsioonile stabiilsust.

 

Ukselink ja lukk

UKSELINK JA LUKK – roostevaba, integreeritud lukuga. Praktiline ja tore lahendus.

 

Roostevabast terasest poldid ja kruvid

Kvaliteedi parandamiseks tsingitud kruvide asendamine ROOSTEVABAST TERASEST POLTIDE JA KRUVIDEGA  vähendab kruvide murdumise riski monteerimise käigus, parem vastupidavus, kaunim väljanägemine.

 

Kasvuhoone nurkade tugevdused

KASVUHOONE NURKADE TUGEVDUSED lisavad tugevust ja vastupidavust.

 

Kõrge räästa kõrgus

KÕRGE RÄÄSTA KÕRGUS lisab ruumi nii taimedele kui inimestele. Katuseharja kõrgus on koos alusraamiga 287cm, külgseinte kõrgus on 172 cm koos alusraamiga, mis on 12 cm kõrgune. Kõrged seinad ning avar ruum pakuvad lõputuid võimalusi kasvuhoone sisustamiseks. Kurgidki saavad kasvada kõrgemaks ning viinamarjadel on lisaruumi.

 

Optimaalne katusekalle

KATUSE KALLE on 30 kraadi, et kondentsvesi taimedele ei tilguks. Kõiki katuseaknaid on võimalik avada kuni nende horisontaalasendini. See tagab kasvuhoone parima õhutuse.

 

Uued kinnitusliistud

UUED KINNITUSLIISTUD on karastatud klaasi ja polükarbonaatplaatide kinnitamiseks. Karastatud klaasi paanid on täispikad. Kinnitusliistud annavad kasvuhoonele korrektselt viimistletud välisilme.

 

Nurga- ja mutrite katted

KATTED nurgapostide ja mutrite katmiseks, et üleminek musta värvi alusraamile oleks visuaalselt nauditav.

 

Must on standardvärv

Terasest alusraam-vundament, uksed, aknad, vihmaveetorud ja lisatarvikud on nüüd alati MUSTA VÄRVI nii alumiiniumvärvi (värvimata) kui ka pulbervärviga värvitud antratsiithallidel kasvuhoonetel. See teeb kasvuhooned eripäraseks ja kauniks.

 

Nii lihtne ongi Juliana kasvuhoonet paigaldada!

Vaata videot siit