Ettevõttest

Uue põlvkonna kõige kvaliteetsemad ja ilusamad kasvuhooned

Juliana kasvuhoonete tehas on asutatud 1963. aastal. Juliana A/S juht Bo Stærmose on 2009. aastast Eesti Vabariigi aukonsul Odenses. Tänaseks on Juliana tehas kasvanud üheks suuremaks kasvuhoonete tootjaks maailmas, tarnides kasvuhooneid rohkem kui 60 riiki. Oleme Taani ettevõtte Juliana (www.juliana.com) kasvuhoonete ametlik maaletooja Eestis. Juliana kasvuhooneid oleme Eestisse toonud ja müünud alates 2000. aastast. Juliana tehas esitles oma uue põlvkonna kasvuhooneid 2013. aastal – kõigepealt uuendati mudelid Premium ja Gardener. 2014. aastal lisandus uue põlvkonna mudel Compact. Nüüdseks on kõik Juliana kasvuhooned uuendatud. Uue põlvkonna mudelite detailid on põhjalikult läbi mõeldud, kasutajasõbralikud ning eeskujuliku viimistlusega. Juba esimesest pilgust nii kaugemalt kui lähedalt vaadates on näha, kui esmaklassiliste kasvuhoonetega on tegu.

Taani kvaliteet Taani disain Taanis toodetud

Taani Juliana kasvuhoonete üks põhiväärtuseid on kvaliteet ja märksõnaks on disain. Kõikidele kasvuhoonete alumiiniumkarkassidele kehtib 12 aastane garantii. Juliana tooted valmistatakse spetsiaalselt arvestades Põhjamaade ilmastikutingimusi.

Juliana kasvuhooned, verandad, aiapaviljonid ja lisatarvikud

Halls kasvuhooned ja lisatarvikud

 • alumiiniumkarkassiga kasvuhooneid alumiiniumvärvi (värvimata) või antratsiithalli värvi; musta värvi, rohelist värvi
 • suurustes 0,9m² - 21,5m²;
 • 3mm klaasiga või 3mm ja 4mm karastatud klaasiga või 6mm ja 10mm polükarbonaadiga;
 • suures valikus lisatarvikuid:
  • automaatsed aknaavajad;
  • automaatsed kastmissüsteemid Juliana Vanlet, Blumat Austriast ;
  • riiulid, taimekinnituskonksud, ahjud, spets.poldid-mutrid jpm;
  • AntiDust teibid polükarbonaatplaatide teipimiseks.

Kasvuhooned on kergesti paigaldatavad, detailne ja illustreeritud paigaldusjuhend  on kaasas. Eestikeelse tõlkega paigaldusjuhend toote lehel. Soovi korral paigaldus meie kogenud kasvuhoonete kokkupanijate poolt.

Paigalduse ja kojuveo hinnad kokkuleppel. Käesoleval, 2021. aastal saadame enamus kasvuhooneid välja meie Tartu laost. 

Kus näha saab?

Kasvuhoonete näidised on üleval meie Tartu laos, Vinkli 3 (endine Ravila 51) (Compacti mudel) ja Tallinna laos Peterburi tee 2F Ülemiste Ärimajas (Premiumi mudel).  Näidiste vaatamiseks palume eelnevalt ette helistada Tallinnas Anule +372 5149947  Tartus Üllele +372 5051409. Meie Juliana kasvuhooned müügil ka aianduskeskuses Hansaplant. Hansaplantis on sellel aastal näidisena Oase 8,8m2 mudel. Juliana kasvuhooneid saab näha  ka Telliskivi Loomelinnakus KiviPaberKäärid suverestorani külastedes või Gianni restorani aias Juliana Premiumis kohvi juues. Meie Juliana kasvuhoone on ka Tartus Aparaaditehase hoovis.

Tavaolukorras on meie kasvuhoonete tarneaeg 1-1,5 nädalat, ka värvitud kasvuhoonetel. Hooajal laadime Taanis kasvuhooneid igal reedel.

Seoses eriolukorraga töötab Taanis tehases vähem inimesi, ning kuigi töötatakse kolmes vahetuses 24h, ei pruugi kõiki mudeleid kogu aeg olemas olla. Seniks, palun andke teada, mis mudelid huvitavad, ja täpsustame üle. 

Küsimuste ja huvi korral vōtke julgesti ühendust! 

Juliana kasvuhoone kogu eluks!

Vaadake ka esilehel Juliana kataloogi!

 

Meeldivat aiandusaastat soovides,

Teie Anu Poed OÜ

www.kasvuhooned.ee
www.juliana.ee

 

Vaata ka Juliana direktori pöördumist: