Ettevõttest

Uue põlvkonna kõige kvaliteetsemad ja ilusamad kasvuhooned

Juliana kasvuhoonete tehas on asutatud 1963. aastal ning tähistab sellel aastal 60. juubelit! Juliana A/S juht Bo Stærmose on 2009. aastast Eesti Vabariigi aukonsul Odenses. Tänaseks on Juliana tehas kasvanud üheks suuremaks kasvuhoonete tootjaks maailmas, tarnides kasvuhooneid rohkem kui 60 riiki. Oleme Taani ettevõtte Juliana (www.juliana.com) kasvuhoonete ametlik maaletooja Eestis. Juliana kasvuhooneid oleme Eestisse toonud ja müünud alates 2000. aastast. Juliana tehas esitles oma uue põlvkonna kasvuhooneid 2013. aastal – kõigepealt uuendati mudelid Premium ja Gardener. 2014. aastal lisandus uue põlvkonna mudel Compact. Nüüdseks on kõik Juliana kasvuhooned uuendatud. Uue põlvkonna mudelite detailid on põhjalikult läbi mõeldud, kasutajasõbralikud ning eeskujuliku viimistlusega. Juba esimesest pilgust nii kaugemalt kui lähedalt vaadates on näha, kui esmaklassiliste kasvuhoonetega on tegu.

Eestis müüme Juliana kasvuhooneid juba 23. hooaega :)

 

Taani kvaliteet - Taani disain - Taanis toodetud

Taani Juliana kasvuhoonete üks põhiväärtuseid on kvaliteet ja märksõnaks on disain. Kõikidele kasvuhoonete alumiiniumkarkassidele kehtib 12-aastane garantii. Juliana tooted valmistatakse spetsiaalselt arvestades põhjamaiseid ilmastikutingimusi.

 

Valikus on Juliana ning Halls kasvuhooned, verandad, aiapaviljonid ning lisatarvikud:

 • alumiiniumkarkassiga kasvuhooneid alumiiniumvärvi (värvimata) või antratsiithalli värvi; musta värvi, rohelist värvi
 • suurustes 0,9m² - 25,6m²;
 • 3mm klaasiga, 3mm karastatud klaasiga. 4mm, 6mm või 10mm polükarbonaatplaatidega;
 • suures valikus lisatarvikuid:
  • automaatsed aknaavajad Univent, toodetud Taanis;
  • automaatne tilkkastmissüsteem Blumat, toodetud Austrias;
  • riiulid, taimekinnituskonksud, ahjud, spetspoldid-mutrid jpm;
  • AntiDust teibid polükarbonaatplaatide teipimiseks.

Kasvuhooned on kergesti paigaldatavad, detailne ja illustreeritud paigaldusjuhend  on kaasas. Eestikeelse tõlkega paigaldusjuhend toote lehel. Soovi korral paigaldus meie kogenud kasvuhoonete kokkupanijate poolt.

Paigalduse ja kojuveo hinnad kokkuleppel. Enamus kasvuhooneid väljastame meie Tartu laost. 

 

Kus näha saab?

Kasvuhoonete näidised on üleval meie Tartu laos, Vinkli 3 (endine Ravila 51, Compacti mudel) ja Tallinna laos Peterburi tee 2F Ülemiste Ärimajas (Premiumi mudel).  Näidiste vaatamiseks palume eelnevalt ette helistada +372 5149947. Meie Juliana kasvuhooned müügil ka aianduskeskuses Hansaplant https://www.hansaplant.ee/aed/kasvuhooned?p=1 (näidisena Oase 8,8mm² mudel), Hortese Laagri aiandusekskuses https://hortes.ee/tootekategooria/aed/kasvuhooned/ (näidisena kasvuhoone Juliana Premium 8,8m² mudel).  

Juliana kasvuhooneid saab näha  ka Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus KiviPaberKäärid suverestorani külastades (Veranda mudel) või Tallinnas Gianni restorani aias Premium kasvuhoones kohvi juues. Meie Juliana kasvuhoone on ka Tartus Aparaaditehase hoovis.

Tavaolukorras on kasvuhoonete tarneaeg 1-2 nädalat, ka värvitud kasvuhoonetel. Hooajal laadime Taanis kasvuhooneid igal reedel. Valik kasvuhooneid on alati ka meie Tartu laos, vastav märge on iga toote juures. 

Uudse makselahendusena pakume 2023. aasta maikuust alates ESTO järelmaksuvõimalust.

 

Küsimuste ja huvi korral vōtke julgesti ühendust! 

Juliana kasvuhoone kogu eluks!

Vaadake ka esilehel Juliana kataloogi!

 

Meeldivat aiandusaastat soovides,

Teie Anu Poed OÜ

www.kasvuhooned.ee
www.juliana.ee

 

Vaata ka Juliana direktori pöördumist: