Oasis

JULIANA OASIS KÕIGE ERILISEM AIAPAVILJON

Juliana Oasis on uus mudel, loodud just neile, kes soovivad aeda ruumikat ja erilist klaashoonet. Kõrge katus lubab Oasist kasutada lisaks taimede kasvatamisele ka täisväärtusliku külaliste võõrustamise kohana. Kuna ruumi ja riputusvõimalusi on palju, ning seinale saab kinnitada sahtlitega laua ja riiulid - siis on õdusa ja funktsionaalse ruumi kujundamiseks lõputuid võimalusi. Või looge ruum, kus mõtiskleda või koos olla. Oasis on ehtne ja vääriks aiapaviljon. Pikkadeks aastateks. Juliana Oasise kasvuhooned on suurustes 8,8 m² ja 13,5 m².

‼️Paneme müüki Rotermanni soolalao kasvuhoone!
Täname kõiki, kes on sel hilissuvel külastanud Rotermanni soolalaos suvilanäitust ning arhitektuurimuuseumi kõrvale Ahtri tänava veerde paigaldatud Juliana Oasis 8,8 m2 kasvuhoonet!
Peale suvilanäituse lõppu (novembris, või kui ilmad lähevad väga kurjaks, siis ka varem) müüme suvilanäituse kasvuhoone. Hind 3800.00€ (tavahind 4298.00€) sisaldab antratsiithalliks värvitud alumiiniumkarkassi, 3mm karastatud klaase ning alusraami. Kasvuhoones olevate kahe seinast-seina riiuli hind 400.00€ (tavahind 508.00€).